Wszystkie wysyłki, które realizujemy (produkty dostępne) za pośrednictwem firmy kurierskiej dostarczane są w maksymalnie 48h.

Wiemy jak ważny dla Państwa jest termin realizacji zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby czas dostawy był jak najkrótszy. Przy każdym produkcie oferowanym do sprzedaży na sklepie thetophat.pl umieszczona jest informacja dotycząca czasu, którego potrzebujemy na wysłanie. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera produkty z różnymi czasami realizacji, o dacie dostarczenia przesyłki decyduje produkt, który ma najdłuższy czas realizacji.

Czas realizacji zamówienia liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie oraz liczony jest w oparciu o dni robocze. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy. Firma kurierska nie ma obowiązku dzwonienia do klienta w celu umówienia się na dostarczenie przesyłki.


Każdy produkt wykonywany jest na zamówienie, czas produkcji trwa od 3 do 10 dni roboczych. Zdarzają się jednak wyjątki gdzie towar jest np. sezonowy i terminy dostępności mogą ulec wydłużeniu. 

Realizacja zamówienia następuje w kolejnym dniu po odnotowaniu płatności. Przesyłka na terenie Polski doręczana jest w terminie do 2 dni roboczych.

Przykładamy dużą uwagę do bezpieczeństwa naszych klientów podczas dokonywania płatności. Z tego względu zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z platformą PayU.

Informacje o dokonaniu płatności w systemie PayU otrzymujemy już po kilku minutach, dzięki czemu czas realizacji zamówienia przyspieszony jest  nawet o 24 godziny.

Dane do przelewu:

Numer rachunku bankowego:

67 1140 2004 0000 3102 7778 1985

Dane odbiorcy:

LAPOMME Anna Rusiniak Malinowska