Kanclerz Patrycjusz

465,00 zł

Praca nadwornego królewskiego kanclerza należy do bardzo skrupulatnych zajęć. Jak przystało na prawą rękę króla, kanclerz jest niesamowicie dokładny, precyzyjny i szczegółowy. Każdego dnia sprawdza stosy jakże pięknych, obitych skórą ksiąg, aby królestwo miało się dobrze. Posiada silne dłonie, które pozwalją mu na przerzucanie ciężkich ksiąg oraz czerpanie przy tym ze swojej pracy wiele przyjemności.

drukowany jest specjalną techniką, która daje dużą głębię i ostrość obrazu. Druk wykonujemy na drewnianym panelu grubości 18 mm. Dostępne są cztery rozmiary. Każde zamówienie realizujemy w terminie 10 dni.

Wymiary
Ilość
Wysyłka do 10 dni roboczych

LART50700011
Wymiar
grubość: 18 mm
Materiał
drewno

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Kolekcja LaPomme Art  jest kreacją, dzięki której powstało The Top Hat. Pierwsze pomysły na własną produkcję zrodziły się właśnie w LaPomme. W kolekcji tej znaleźć można klasyczną sztukę w nowym wydaniu. Wydrukowana na drewnianych panelach przełamuje styl klasyczny nawiązując do nowoczesnej formy dekoracji ściennej. Połączenie minimalistycznej oprawy, bez wytwornej, barokowej ramy z obrazem przekształca dzieło sztuki w nowoczesną klasykę.

Teraz możesz obcować z naszymi wydrukami pełnymi koloru i wyjątkowego klimatu. W kolekcji znajduje się mieszanka minimalizmu połączona z klasyką. W kolekcji znajdziecie papugi, lwy, psy, pelikany i inne egzotyczne zwierzęta.

Oferujemy cztery rozmiary wydruków, od mini do ekscytujących, wielkich formatów.