YODDHA

345,00 zł

Kolekcja Silk Road stanowi zebrany przez nas wachlarz malarstwa i drzeworytu kultury japońskiej. Uwiecznia ona uwodzicielskie kurtyzany, aktorów kabuki oraz słynne, romantyczne pejzaże. Skupiliśmy się na jednym z filarów tej kultury zwanym: Ukiy-o, który jest plastycznym wyrazem przepływającego, ulotnego świata. Opisuje mieszkańców miast, ludzi sztuki oraz zjawiska przyrody. Każdy obraz ma inną koncepcję kolorystyczną. Drukowane są na płótnie atramentem archiwalnym wysokiej jakości. Tworzą absolutnie jedyną w swoim rodzaju dekoracją ścienną. Wydruk dostarczamy w ochronnym opakowaniu w postaci kartonowej tuby, bez ramki. 

Każdy produkt produkujemy na zamówienie w terminie do 5 dni roboczych. Zamówienia opłacone wysyłane są po czasie produkcji w terminie 24 godzin.

Ilość
Produkt na zamówienie.

LART2006
Wymiar
50 X 70 cm
Materiał
canvas
Kolekcja
The Silk Road

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Spektrum Silk Road to hołd dla pięknej sztuki Dalekiego Wschodu. Pokazujemy dzieła Mistrzów, o których niewiele dzisiaj wiadomo, a których prace zapierają dech w piersi. W kolekcji tej staramy się przywrócić do życia zakurzone piękno inspirowane kulturą światową. Artyści sztuki ukiyo-e, studenci Nishimura Shigenaga, japońscy Malarze i Graficy to bogactwo naszej kolekcji. Silk Road pokazuje  sztukę tradycyjnego teatru japońskiego, wywodzącego się z XVII wieku, zwanego Kabuki. Uchwycone na grafikach postacie połączyliśmy z wieloma kolorami tworząc nową nostalgiczną drogę. Klasyczne obrazy z wieków starożytnej sztuki uzupełnią każde wnętrze od klasycznego, nowoczesnego, boho do eklektycznego.