Obraz na drewnie Ptaszory Yellow

€137.00

Piękne kwiaty z kolekcji Floral Temple.

Dzięki tym obrazom, każdy może doświadczyć piękna egzotycznych roślin i kwiatów zamieszkujących na odległych zakątkach naszej Ziemi. Prints on wood to obrazy drukowane na jednym kawałku ekologicznego drewna topoli o grubości 18 mm. Panel składa się z wielu cienkich warstw drewna, dzięki czemu jest odporny na odkształcanie. Pięknie będzie wyglądał zarówno w salonie jak i w sypialni. Polecamy do klasycznych aranżacji jak i skandynawskich wnętrz.

Każdy produkt jesteśmy w stanie wyprodukować w terminie do 10 dni. 

Size
Quantity
Wysyłka do 10 dni

PT00020
Material
drewno
Collection
Ptaszory

Ask about product

Ask about product

Please fill below informations. Customer service will contact with You soon as is possible.

* Required fields

Cancel or  

Kolekcja Floral Temple jest jedną z naszych nowych kreacji, które powstały z potrzeby eksploracji nowej artystycznej formy dekoracji ściennych. Każdy obraz łączy piękno natury podkreślone żywą kolorystyką i wyjątkową scenerią. Bliska nam tematyka egzotycznych zwierząt i egzotycznej roślinności stała się elementem przewodnim naszych kolekcji.   

Teraz możesz zachwycać się swoimi ścianami z oszałamiającymi artystycznymi wydrukami pełnymi koloru i wyjątkowego klimatu. W kolekcji znajdziecie styl retro, pojawia się również kwiecisty barok. Z naszymi drukami nie potrzebujesz opuszczać ciepła domowego ogniska aby podziwiać wyjątkowo piękne kompozycje kwiatów. 

Oferujemy cztery rozmiary wydruków, od mini do ekscytujących, wielkich formatów. Dajemy możliwość zamówienia samego druku lub druku oprawionego w drewnianą ramę. 

Produkty pokrewne