Ptaszor Wild Turkey

€137.00

Piękny, kolorowy wydruk z naszej kolekcji Ptaszory.

Wydrukowane na matowym papierze 180 gram, za pomocą japońskiego atramentu. Dostępny w czterech rozmiarach.  Zachęcamy do obejrzenia całej kolekcji.

Wydruki dostarczamy w ochronnej, kartonowej tubie. Istnieje możliwość zakupu samego wydruku oraz wydruku oprawionego w drewnianą ramę.

Size
Quantity
Wysyłka do 6 dni

P00013
Material
drewno, szkło antyrefleksyjne
Collection
Ptaszory

Ask about product

Ask about product

Please fill below informations. Customer service will contact with You soon as is possible.

* Required fields

Cancel or  

Kolekcja Ptaszory jest jedną z naszych nowych kreacji, które powstały z potrzeby eksploracji nowej artystycznej formy dekoracji ściennych. Każdy obraz łączy piękno natury podkreślone żywą kolorystyką i wyjątkową scenerią. Bliska nam tematyka egzotycznych zwierząt i egzotycznej roślinności stała się elementem przewodnim naszych kolekcji.  

Teraz możesz zachwycać się swoimi ścianami z oszałamiającymi artystycznymi wydrukami pełnymi koloru i wyjątkowego klimatu. W kolekcji znajdziecie styl retro, pojawia się również kwiecisty barok. Z naszymi drukami nie potrzebujesz opuszczać ciepła domowego ogniska aby podziwiać wyjątkowe okazy ptaków, gdzie niektóre z nich widziane były przez tylko nieliczne osoby.

Oferujemy cztery rozmiary wydruków, od mini do ekscytujących, wielkich formatów. Dajemy możliwość zamówienia samego druku lub druku oprawionego w drewnianą ramę. 

Produkty pokrewne